Весняна програма Dizel Show в Палаці Україна

Весняна програма Dizel Show в Палаці Україна

113

У весняні дні так не хочеться сидіти в офісах і квартирах, які обридли за зимовий період. Тому і не дивно, що кожен прагне якнайшвидше наблизити тепло і піднесений настрій. А що може краще налаштувати на позитив, як не веселощі і сміх. Чудову компанію українському глядачеві складуть актори «Дизель Шоу». Артисти підготували нову гумористичну програму під назвою «Весна». Dizel Show виступлять на одній із найпопулярніших сцен країни – в Палаці «Україна» 21 і 22 лютого. Хіба може бути кращий спосіб наблизити весну?

Актори обіцяють представити нову шоу-програму, яка обов’язково зігріє і надихне позитивом та енергією. Адже цікаве живе спілкування з улюбленими кумирами, в також нові мініатюри та скетчі дозволять забути про щоденні клопоти і негаразди.

«Дизель Шоу» проганяє зимову депресію

Всі, хто засумував та втомився від холоду та рутини, можуть легко прогнати сумні думки, завітавши на концерт відомого гумористичного колективу Dizel Show. Це чудова можливість знову зарядитися веселощами та оптимізмом, коли новорічний настрій вже вичерпався. Успіх гарантований, особливо, коли за справу беруться «дизелисти». Адже недарма вони стали найкращою гумористичною програмою 2016 року, побили рекорди каналу ICTV і стали улюбленцями української публіки.

Для глядачів гумористи підготували чимало цікавих сюрпризів:

 • нові жарти;

 • яскраві герої мініатюр;

 • близькі кожному історії;

 • оригінальні музичні номери;

 • відмінні жарти.

Програма «Весна» обов’язково сподобається кожному. Адже постановки мають за основу найактуальніші проблеми, які відомі кожному глядачеві незалежно від його статусу та доходів. Саме ця тематика принесла успіх гумористам. Тільки щирий сміх дозволяє прогнати геть негативні думки і навіть знайти вихід в складних ситуаціях. З жартами жити набагато легше і цікавіше. На концерті очікується традиційний аншлаг, що було підтверджено і попередніми виступами.

Чудову компанію глядачам складуть неперевершені актори, віртуози гумористичного жанру, які швидко проженуть хандру і депресію в останні зимові дні. А в «Дизель Шоу» таких коміків більше ніж достатньо:

 • Єгора Крутоголов;

 • Олександр Бережок;

 • Євгеній Гашенко;

 • Евгеній Сморигін;

 • Яна Глущенко;

 • Вікторія Булітко та інші.

Коли всі зимові свята вже позаду, а весни ще доводиться довгенько чекати, зробіть перерву на веселощі разом з колективом «дизелістів». Не упустіть можливості придбати місце на свято гумору, обравши найкраще розташування в залі. Для цього достатньо скористатися онлайн-сервісом бронювання та купівлі квитків. Можна скористатися електроннім квитком на Dizel Show чи забрати в найближчій касі міста. Є можливість доставки кур’єром.

Саме час підготуватися до весни, особливо прекрасній половині людства, зустрічі з якими зачекалися чоловіки з колективу «Дизель Шоу». Хіба не чудова компанія, щоб відпочити душею й тілом.

Понравилась публикация?
Поделитесь ссылкой с друзьями!
Комментарии

Комментарии пользователей о статье «Весняна програма Dizel Show в Палаці Україна»

Отправить
Следите за нами
в соцсетях