Сучасні імміграційні пропозиції для інвесторів досить різноманітні, і стати громадянином або резидентом на підставі економічних внесків пропонують багато країн. Карибські проєкти – серед тих, що мають найбільший попит. Один з них у 2013 р. був запущений Гренадою – невеликою острівною державою. До прийняття програми з видачі паспортів на економічній підставі це був виключно популярний напрямок для туризму та дайвінгу. Тепер Гренада є країною, яка допомагає забезпеченим особам зберегти свої кошти, а також примножити їх.
Особливості та можливості
Більшість імміграційних проєктів з другого громадянства за інвестиції дозволяють отримати статус у спрощеному порядку, без здачі мовних екзаменів і попереднього проживання на території обраної країни. Програма Гренади не виключення. Окрім того, вона цінується за можливості:
-
Включити в заявку дружину/чоловіка, дітей до 30 років, батьків, прабатьків, братів та сестер від 18 років, що фінансово залежать від інвестора.
-
Отримувати цінні візи у США – інвесторську E-2 для ведення бізнесу в цій країні. Та B-1/B-2 на 10-річний термін, з якою інвестор може проводити до 180 днів в Штатах.
-
Здавати в оренду об'єкти нерухомості та отримувати за це дохід до 5% на рік.
-
Оптимізувати фіскальні витрати. Для фізосіб це відсутність податків на світовий дохід, роялті, відсотки, спадщину, зарплатню, приріст капіталу. Умови для підприємств також лояльні.
-
Реєструвати компанії без внесення інформації про засновника до торгівельного реєстру, що допомагає забезпечити кращий захист своєму бізнесу.
-
Комфортне обслуговування в банках Європи та США. Особам з паспортом Гренади відкрити, скажімо, депозит у них набагато простіше.
-
Дати престижну освіту дітям. Громадянам Гренади, як члену Співдружності націй, низка закладів Великобританії надає пільги та стипендії.
-
Передати статус громадянина Гренади нащадкам без додаткових умов (таку можливість надає лише кілька країн на Карибах).
За понад 10 років існування інвестиційний проєкт Гренади набув репутації стабільного та перспективного, і популярність програми продовжує зростати. Всі нюанси – на immigrantinvest.com.
Як отримати громадянство Гренади за інвестиції
Для реалізації програми знадобиться від 8 міс. Це можна зробити лише за допомогою агента з ліцензією уряду Гренади. Процес оформлення складається з декількох етапів:
-
Попереднього моніторингу кандидатур учасників з метою виявлення факторів, що можуть стати на заваді отриманню громадянства.
-
Перекладу, засвідчення апостилем документів, заповнення державних форм.
-
Перевірки благонадійності учасників Агентством з інвестиційної імміграції Гренади. Заявник її оплачує: по $5000 за осіб від 17 років. Також проводиться співбесіда онлайн (збір за неї – $1000 для кожного).
Після схвалення кандидатур, інвестору дається 30 днів, щоб здійснити програмний платіж. Варіанти:
-
Внесок на безповоротній основі в National Transformation Fund. $235000 за сім'ю до 4 чол. + за інших учасників по $25000-75000.
-
Купівля нерухомості. Можливе часткове придбання на суму від $270000 і повне – від $350000. Плюс перераховується держзбір: від $50000.
Також знадобиться від $4500 на інші збори та мита. Якщо вибирається опція з нерухомістю, її можна продати через 5 років.
Чи варто вибрати Гренаду основним місцем проживання
Сьогодні це розвинена країна з налагодженою інфраструктурою. І хоча інвесторам не обов'язково постійно знаходитися в ній, багато хто переїжджає сюди за власним бажанням. Першокласний рівень комфорту створюють:
-
Великий вибір якісної нерухомості, яка орієнтована на заможних покупців.
-
Розповсюдженість англійської – єдиної офіційної мови в країні.
-
Високий рівень медицини. Більшість фахівців навчається в місцевому George's University.
-
Наявність трьох аеропортів, у тому числі - міжнародного ім. Моріса Бішопа, розташованого всього за 8 км від столичного Сент-Джорджеса.
Для отримання громадянства за інвестиції у Гренаді необхідно врахувати всі законодавчі деталі. Тільки таким чином можна бути впевненим в успіху реалізації програми. Професійний юридичний супровід допоможе уникнути помилок, заощадить час та гроші.
Комментарии