На роботу на велосипеді: розвінчування міфів

  • Публикации
  • На роботу на велосипеді: розвінчування міфів

Щодо поїздок на роботу на велосипеді існують паралельні думки. Одні без сумнівів щодня сідають на байк і їдуть в офіс, на підприємство. Інші продовжують роздумувати над доцільністю використання двоколісного засобу пересування і ходять на роботу пішки, їздять в тісних маршрутках, стоять в тягучках. Вони виправдовують себе тим, що далеко живуть, не мають спеціального одягу, погано їздять, швидко втомлюються. Але насправді все далеко не так. Спробуємо розвінчати деякі міфи.

Серйозні люди на велосипедах не їздять

Якщо потрібно продемонструвати високий соціальний статус, краще, ніж дорогий автомобіль, жоден засіб не впорається. В інших випадках можна користуватись будь-яким засобом пересування, в тому числі велосипедом. Тим більше, що ціни на велосипеди у Рівному різні, і кожен може вибрати байк відповідно до свого статусу. У світі є багато забезпечених людей, які не соромлячись їздять на роботу на велосипедах. Серед них є відомі бізнесмени й політики.

Заміна автомобіля велосипедом – це позиція, спосіб життя, пропаганда здорового способу життя.

Потреба в спеціальному одязі

Для поїздок на велосипеді необов’язково вбиратись в спортивний одяг. Щоб дістатись до роботи, підійдуть звичайні речі. Достатньо, щоб вони були еластичними, вільного крою, не обмежували рухів. Але якщо у вас в компанії прийнятий суворий дрес-код, а крутити педалі в костюмі з краваткою ви не хочете, цю проблему можна вирішити кількома способами:

  • щодня возити костюм з собою, а в офісі переодягатись;
  • раз на тиждень залишати його в офісі з кількома змінними рубашками/ блузками;
  • залишати на роботі тільки верхню частину одягу, яку легше змінити, ніж брюки.

Під час поїздки на міському ровері людина пітніє не більше, ніж від швидкої ходьби. До того ж, ви будете їхати на роботу рано, а повертатись додому ввечері, коли не дуже спекотно. Але інакша справа з гірськими велосипедами. У них все розраховано на подолання перепон. Це добре для бездоріжжя, а от на рівному асфальті потрібно багато сил для розгону й підтримки темпу.

Для велопоїздок потрібен досвід

Навіть якщо ваш офіс знаходиться на відстані 10 км від дому, ви легко її подолаєте на міському велосипеді. Почати можна з 1-2 поїздок на тиждень. А для розрахунку часу, який витрачатиметься на дорогу, у вихідний перед першою поїздкою можна здійснити прогулянку туди й назад, виявити складні ділянки, знайти альтернативні дороги.

На велосипеді не варто їздити в негоду

Якщо на вулиці сильний вітер або злива, виходити з будинку не хочеться навіть без велосипеда. Але тут, дійсно, краще скористатись автомобілем або громадським транспортом. А от якщо дощ невеликий – чому б не скористатись велосипедом? Щоб не намокнути зверху, достатньо надіти плащ або дощовик. А захист ланцюга на ровері залишить взуття і брюки практично чистими.

Якщо ми вас переконали, але ви не маєте власного велосипеда, вихід є. Розгляньте моделі, представлені в магазині Алло у Рівному. Якщо ніколи раніше не їздили на роботу на ровері – просто спробуйте. Не шукайте виправдання, а шукайте способи реалізації своїх бажань!

Понравилась публикация?
Поделитесь ссылкой с друзьями!

Комментарии

Комментарии пользователей о статье «На роботу на велосипеді: розвінчування міфів»
Отправить
Подписывайтесь на нас